Košík:je prázdny
bez DPH:0.00 €
s DPH:0.00 €

Výmena medzistienok

Prioritnou snahou výrobne medzistienok je vždy maximálna spokojnosť včelára, kvalita výrobku ako aj bezpečnosť.  Nasledovné informácie slúžia na upresnenie postupu výmeny suroviny ako aj výkupu.
   
Spoločnosť Výroba medzistienok s.r.o.  je výrobná spoločnosť. Medzistienky vyrábame na základe objednávok. Dodacia doba objednaných výrobkov je 21 dní. Táto doba sa môže predĺžiť kvôli doprave (v závislosti od formy doručenia) a v mesiacoch Apríl a Máj kvôli výrobnej kapacite. Za pochopenie ďakujeme.
   
Formy výmeny:
 
  1. Výmenným balíkom do 20 kg
  2. Poštovou alebo kuriérskou službou
  3. Osobne na predajni včelárskych potrieb

A) Výmenným balíkom do 20 kg

UPOZORNENIE: Pri zasielaní Vaších produktov (vosk, voština) na našu adresu priložte aj vyplnený a podpísaný formulár, kde čestne prehlasujete, že zasielané produkty nepochádzajú zo včelstva napadnutého chorobou Mor včelieho plodu.
   
Zavolajte nám alebo vytvorte objednávku na webovej stránke. Následne Vám pošleme vyrobené medzistienky ako výmenný balík! Postup vybavenia takejto zásielky do váhy maximálne 20 kg je nasledovný:
  1. Prevezmite zásielku a zaplaťte sumu dobierky podľa Vašej objednávky
  2. Otvorte zásielku odlomením bezpečnostnej plomby (zapamätajte si miesta, odkiaľ ste plomby odstránili). Skontrolujte obsah zásielky.
  3. Vyberte z boxu medzistienky a vložte do vnútra Váš vosk, voštiny určené na výmenu.
  4. V boxe nájdete obálku s faktúrou, štítkom na spätné zaslanie boxu a 2x bezpečnostnú plombu na spätné uzavretie boxu.
  5. Uzavrite box pomocou priloženej plomby (vložte plomby do pôvodného miesta, odkiaľ ste ich odstránili) a nalepte priložený štítok na zásielku pre spätnú cestu.
  6. Kuriér následne odvezie prepravný box od Vás a doručí nám ho.
Dôležité: Kuriér je zamestnancom externej kuriérnej spoločnosti a preto jeho úloha je len doručenie a vyzdvihnutie zásielky, Prosím berte do úvahy, že kuriér má počas dňa viac rozvozov, preto sa ponáhľa. 
Vaša zásielka bude prevážená počas prepravy certifikovaným systémom, preto rozdiely vo váhe zistíme okamžite a v prípade, že nám zašlete menšie množstvo suroviny, budeme nárokovať doplatenie rozdielu. Pokiaľ máte akékoľvek otázky počas procesu výmeny, zavolajte nám aby sme Vám poskytli odpovede na Vaše otázky. 

Prosím rátajte s tým, že k váhe treba pripočítať 5 % za znečistenie vosku.
   
   
B) Poštovou alebo kuriérskou službou
   
Prostredníctvom pošty alebo kuriérskej spoločnosti zašlete Váš materiál vosk/voštinu na našu adresu. Do balíka uveďte rozmery a množstvo medzistienok, ktoré si prajete vyrobiť. Po vyrobení požadovaných medzistienok Vám ich pošleme na dobierku prostredníctvom kuriérskej spoločnosti.
UPOZORNENIE: Pri zasielaní Vaších produktov (vosk, voština) na našu adresu priložte aj vyplnený a podpísaný formulár, kde čestne prehlasujete, že zasielané produkty nepochádzajú zo včelstva napadnutého chorobou Mor včelieho plodu.

C) Osobne na predajni včelárskych potrieb
  
Objednajte si u nás medzistienky aké potrebujete. My Vám ich vyrobíme a potom si ich osobne prevezmete a vymeníte za Vami donesený materiál vosk/voštinu.
 
Súbory cookies používame pre správne fungovanie našej webovej stránky a jej funkcií. Pomocou súborov cookies si tiež napríklad pamätáme váš preferovaný jazyk, zvyšujeme pre vás relevantnosť zobrazovaných reklám, počítame návšťevnosť stránok a pamätáme si vaše nastavenia vykonané na stránke.