Košík:je prázdny
bez DPH:0.00 €
s DPH:0.00 €
zobraziť1 2 3  

Výmena medzistienok

Prioritnou snahou výrobne medzistienok je vždy maximálna spokojnosť včelára, kvalita výrobku ako aj bezpečnosť.  Nasledovné informácie slúžia na upresnenie postupu výmeny suroviny ako aj výkupu.
   
Spoločnosť Výroba medzistienok s.r.o.  je výrobná spoločnosť. Medzistienky vyrábame na základe objednávok. Dodacia doba objednaných výrobkov je 21 dní. Táto doba sa môže predĺžiť kvôli doprave (v závislosti od formy doručenia) a /alebo v mesiacoch Apríl a Máj kvôli výrobnej kapacite. Za pochopenie ďakujeme.
   
Formy výmeny:
 
  1. Výmenným balíkom do 30 kg
  2. Poštovou alebo kuriérnou službou
  3. Na výmenných miestach
  4. Osobne na predajni včelárskych potrieb

A) Výmenným balíkom do 30 kg
   
Zavolajte nám alebo vytvorte objednávku na webovej stránke. Následne Vám pošleme vyrobené medzistienky ako výmenný balík ! Postup vybavenia takejto zásielky do váhy maximálne 20 kg je nasledovný:
  1. Prevezmite zásielku a zaplaťte sumu dobierky podľa Vašej objednávky
  2. Otvorte zásielku odlomením bezpečnostnej plomby. Skontrolujte obsah zásielky.
  3. Vyberte z boxu medzistienky a vložte do vnútra vosk, voštiny určené na výmenu.
  4. V boxe nájdete obálku s faktúrou, štítkom na spätné zaslanie boxu a 2x bezpečnostnú plombu na uzavretie boxu.
  5. Po vložení vosku uzavrite box s bezp. Plombou (vložte do pôvodného miesta, odkiaľ ste vybrali vašu) a nalepte štítok na zásielku na spätnú cestu, ktorá bola v zásielke
  6. Kuriér následne box odvezie od Vás. 
Dôležité: Kuriér je zamestnancom externej kuriérnej spoločnosti a preto jeho úloha je len doručenie a vyzdvihnutie zásielky, Prosím berte do úvahy, že kuriér má počas dňa viac rozvozov, preto sa ponáhľa. 
Vaša zásielka bude prevážená počas prepravy certifikovaným systémom, preto rozdiely vo váhe zistíme okamžite a v prípade, že nám zašlete menšie množstvo suroviny, budeme nárokovať doplatenie rozdielu. Pokiaľ máte akékoľvek otázky počas procesu výmeny, zavolajte nám aby sme Vám poskytli odpovede na Vaše otázky. 

Prosím rátajte s tým, že k váhe treba pripočítať 5 % za znečistenie vosku.