5/5
Košík:je prázdny
bez DPH:0.00 €
s DPH:0.00 €
Izolátor včelích matiek pre úplné zastavenie plodovania matiek v období jeseň-zima.

Izolátor včelích matiek slúži pre úplné zastavenie plodovania matiek v období jeseň-zima. Tvoria ho dve časti materských mriežok, ktoré sú od seba vzdialené 11mm. Tento izolátor poskytuje viacej možností pre izolovanie matiek.

Vonkajšie rozmery sú 148 x 130 x 11 mm + výpustné otvory. Obsluha je veľmi jednoduchá, s garanciuo bezplodového obdobia. Je to tiež prirodzený spôsob boja s varroázou overený s výbornými výsledkami. Je to cesta k chovu zdravých a silných včelstiev i v našich podmienkach bez násobného užívania liečiv.

Ten, kdo sa naučí využívať funkci izolátoru v priebehu roka, môže dosiahnuť rozumným obmezovaním plodovania nielen zamedzeniu rojovej nálady, ale i zvýšeniu medného výnosu svojho včelstva.

Orientačná hmotnosť: 0,060 kg

. (vyhradzujeme si právo meniť tieto popisy a špecifikácie bez predošlého upozornenia)
 
Súbory cookies používame pre správne fungovanie našej webovej stránky a jej funkcií. Pomocou súborov cookies si tiež napríklad pamätáme váš preferovaný jazyk, zvyšujeme pre vás relevantnosť zobrazovaných reklám, počítame návšťevnosť stránok a pamätáme si vaše nastavenia vykonané na stránke.