Výmena medzistienok

Prioritnou snahou výrobne medzistienok vo Svätom Petri je vždy maximálna spokojnosť včelára, kvalita výrobku ako aj bezpečnosť.  Nasledovné informácie slúžia na upresnenie postupu výmeny suroviny ako aj výkupu.

Spoločnosť Agrospolok je výrobná spoločnosť. Medzistienky vyrábame na základe objednávok. Dodacia doba objednaných výrobkov je 21 dní. Táto doba sa môže predĺžiť kvôli doprave (v závislosti od formy doručenia) a /alebo v mesiacoch Apríl a Máj kvôli výrobnej kapacite. Za pochopenie ďakujeme.

Formy výmeny:

A) Výmenným balíkom do 30 kg

Zavolajte nám alebo vytvorte objednávku na webovej stránke. Následne Vám pošleme vyrobené medzistienky ako výmenný balík ! Postup vybavenia takejto zásielky do váhy maximálne 20 kg je nasledovný:

1.Prevezmite zásielku a zaplaťte sumu dobierky podľa Vašej objednávky

2.Otvorte zásielku odlomením bezpečnostnej plomby. Skontrolujte obsah zásielky.

3. Vyberte z boxu medzistienky a vložte do vnútra vosk, voštiny určené na výmenu.

4. V boxe nájdete obálku s faktúrou, štítkom na spätné zaslanie boxu a 2x bezpečnostnú plombu na uzavretie boxu.

5.Po vložení vosku uzavrite box s bezp. Plombou (vložte do pôvodného miesta, odkiaľ ste vybrali vašu) a nalepte štítok na zásielku na spätnú cestu, ktorá bola v zásielke

6.Kuriér následne box odvezie od Vás. 

 

Dôležité: Kuriér je zamestnancom externej spoločnosti DPD preto jeho úloha je len doručenie a vyzdvihnutie zásielky, Prosím berte do úvahy, že kuriér má počas dňa viac rozvozov, preto sa ponáhľa. Pokiaľ máte akékoľvek otázky počas procesu výmeny, zavolajte nám aby sme Vám poskytli odpovede na Vaše otázky.

Vaša zásielka bude prevážená počas prepravy certifikovaným systémom, preto rozdiely vo váhe zistíme okamžite a v prípade, že nám zašlete menšie množstvo suroviny, budeme nárokovať doplatenie rozdielu. Prosím rátajte s tým, že k váhe treba pripočítať 3 % za znečistenie vosku.

 

B.)Osobne v našich prevádzkach v Rimavskej Sobote a vo Svätom Petri 

Vosk, voštiny zašlite alebo dovezte na adresu : Agrospolok s.r.o., Cukrovarská 12, 979 01 Rimavská Sobota a /alebo Agorsplok prevádzka 07, Pivničná 35 , 946 57 Svätý Peter. Do zásielky prosím vložte papier s Vašou adresou a tel. číslom - číslo na mobil - uveďte aj rozmer požadovaných medzistienok.  Po vyrobení Vám zašleme naspäť medzistienky.

C) .Našou dopravou / zvozom

 Výmena, výkup pri väčších množstvách sa uskutočňuje našim zvozom alebo u našich spolupracovníkov. Takúto výmenu budeme s Vami konzultovať pričom vždy prídeme k Vám už s vyrobenými medzistienkami, aby ste ich mali k dispozícii už pri odovzdaní vosku, voštiny.

Dátumy a trasy našich ciest nájdete na stránke Agrospolok.sk alebo kliknite Zvozové cesty a dátumy